MALATYA SGK EĞİTİM

MALATYA SGK EĞİTİM

Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü 28 Şubat’ta, Müdürlük personeline yönelik ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi düzenledi.
Eğitimin açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Ayten Kara, 6331 sayılı Kanun kapsamında tüm personelin söz konusu eğitimi alması gerektiğini belirterek, iş işyerinde ve günlük hayatta iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması için böyle bir eğitim düzenlediklerini ifade etti.
Kara ayrıca, son 5 ay boyunca süren 6552 sayılı Kanun gereğince yapılandırma işlemlerinde özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmaların da aynı şekilde birlik ve beraberlik içinde yürütülmesinden memnuniyet duyacağını söyledi.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenen eğitimleri,KORU OSGB koordinatörü  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı  Hüseyin Gülle verdi. Eğitimde çalışma ve barınma alanlarında, iş sağlığı ve güvenliğinin genel kuralları, iş kazası ve meslek hastalığı, ilk yardım ve güvenlik, sağlık işaretleri ile iş sağlığı ve güvenliği bakımından işyeri düzeni gibi konularıyla ilgili sunum yapıldı.

Tüm Haberler

KORU OSGB

KORU OSGB
RİSKLERİN FARKINDAYIZ

Yukarı Çık

SOSYAL MEDYA

Bizleri resmi sosyal medya sayfalarımız üzerinden takip ederek en güncel kampanyaları ve haberleri öğrenebilirsiniz.

E-Bültenimize kayıt olmak ister misiniz?

* Mail adresinizi girerek, bizden mail almayı kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

X